Přihlášení do Elektronické přepážky (Portálu ČPZP)

Přihlášení certifikátem

Pokud máte pro přihlášení do E-přepážky (portálu ZP) zaregistrován svůj osobní certifikát, přihlašte se kliknutím na níže zobrazené tlačítko.


Nedaří se přihlášení certifikátem? Zkuste obnovit stránku (F5)

Proč používat E-přepážku

Elektronická přepážka, nebo taky portál, je nástroj pro elektronickou komunikaci s ČPZP. Nemusíte chodit na pobočku, abyste vyřídili své základní požadavky. V Elektronické přepážce naleznete všechny základní služby pro pojištěnce, plátce i zdravotnická zařízení.

Jak se stát uživatelem

Pokud nejste uživatelem Elektronické přepážky ČPZP, stačí se zaregistrovat do Elektronické přepážky ČPZP. Registrace je jednoduchá a můžete si vybrat ze dvou způsobů registrace (SMS kódem nebo osobním certifikátem). Přečtěte si podrobný postup registrace.

Aktuality

Služba Eidentita.cz, která slouží pro přihlašování k online službám státu, změnila od 1. 12. 2021 svůj název na „Identita občana“. E-přepážka ČPZP je příslušně upravena. Pro Vás to znamená jedinou změnu: Tlačítko pro přihlášení se nově jmenuje: „Přihlásit Identitou občana“.

Upozornění pro poskytovatele lékárenské péče, výdejny PZT, léčebně rehabilitační péče, zdravotnické záchranné služby, přepravy pacientů neodkladné péče, pohřební služby: Pro uplatnění nároku na úhradu poskytnutých hrazených služeb jste v souladu s Metodikou pro pořizování a předávání dokladů a se Smlouvou o poskytování a úhradě hrazených služeb povinni předat ČPZP recepty, poukazy, návrhy na léčebně rehabilitační péči a příkazy ke zdravotnímu transportu spolu s fakturou a dávkami. Nebudou-li ČPZP příslušné doklady předány, dojde k revizi dotčených faktur."