Ukončení provozu Karty života

Vážení klienti,
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna ukončila k lednu 2017 provoz Karty života. Důvodem ukončení je spuštění nového produktu - mobilní aplikace "Zdraví v mobilu".
Všichni, kdo se v minulosti do Karty života zaregistrovali, byli automaticky registrováni také v Elektronické přepážce, a nyní jim k využití všech funkcí pro pojištěnce stačí jen přístupové heslo, které vám zašleme prostřednictvím SMS.
Stáhněte si aplikaci Zdraví v mobilu do svého telefonu. V mobilní aplikaci si můžete zřídit přístup v Menu, v části pro nastavení přihlašovacích údajů (Přihlásit se). Stačí kliknout na tlačítko "Zřídit přístup" a vyplnit přihlašovací jméno do Karty života (nebo Elektronické přepážky) a registrovaný mobilní telefon. Prostřednictvím SMS vám pak pošleme přístupové heslo, které poté vyplníte v Menu, v nastavení přihlašovacích údajů a následně se již dostanete například na svůj osobní účet, přehled lékařů, kartičku pojištěnce, přehled OSVČ a mnoho dalších funkcí.
Naše mobilní aplikace nabízí ještě více, například vyhledání lékáren a lékařů, cestovní pojištění a spoustu funkcí pro nastávající maminky.
Více informací naleznete na adrese www.zdravivmobilu.cz
Věříme, že naše nová aplikace, která nahrazuje Kartu života, bude pro vás zajímavá a prospěšná.
Vaše Česká průmyslová zdravotní pojišťovna