Jak se přihlásit

Přihlásit se mohou pouze registrovaní uživatelé Elektronické přepážky ČPZP. Pokud nejste uživatelem Elektronické přepážky ČPZP, můžete se zaregistrovat.

Pro přihlášení je možno použít dva způsoby:

  • Přihlášení pomocí SMS
  • Přihlášení certifikátem

Přihlášení pomocí SMS

Při registraci jste zadal mobilní telefonní číslo a zvolil jednoznačné přihlašovací jméno. Do políčka "Přihlašovací jméno" vložte své přihlašovací jméno uvedené při registraci. Poté klikněte na tlačítko "Odeslat SMS".

Bezprostředně poté se zobrazí políčko s názvem "SMS kód" a na Váš mobil uvedený při registraci bude zdarma odeslána SMS s jednorázovým přístupovým kódem. Ten opíšete do políčka "SMS kód" a kliknete na tlačítko "Přihlásit". Pokud jste zadal vše správně, budete přihlášen do aplikace Elektronické přepážky a budete moci využívat služby a funkce na které máte oprávnění.

Přihlášení certifikátem

Při registraci jste požadoval typ přihlášení certifikátem a předal jste nám svůj veřejný klíč. Pokud vlastníte certifikát použitý při podpisu registračních údajů a máte jej správně nainstalován, stačí kliknout na tlačítko "Přihlásit autorizovaným certifikátem". Bude Vám zobrazena výzva k podpisu prohlášení. Podepište prosím zobrazená data kliknutím na tlačítko "Ano". Pokud budou data podepsána správným certifikátem, budete přihlášen do aplikace Elektronické přepážky a budete moci využívat služby a funkce na které máte oprávnění.

Informace pro uživatele s heslem

Uživatelé, kteří v minulosti používali pro přihlášení přihlašovací jméno a heslo (ať už pro SMS kód nebo pro certifikát) nyní již heslo nepoužívají.

Pro všechny klienty e-přepážky platí pouze výše popsané způsoby přihlášení bez nutnosti zadávat heslo.