Aktuality

Upozornění pro PZS

Upozornění pro poskytovatele lékárenské péče, výdejny PZT, léčebně rehabilitační péče, zdravotnické záchranné služby, přepravy pacientů neodkladné péče, pohřební služby: Pro uplatnění nároku na úhradu poskytnutých hrazených služeb jste v souladu s Metodikou pro pořizování a předávání dokladů a se Smlouvou o poskytování a úhradě hrazených služeb povinni předat ČPZP recepty, poukazy, návrhy na léčebně rehabilitační péči a příkazy ke zdravotnímu transportu spolu s fakturou a dávkami. Nebudou-li ČPZP příslušné doklady předány, dojde k revizi dotčených faktur."


Windows 10

Upozornění pro uživatele Windows 10: MS Internet Explorer je ve Windows 10 nahrazen prohlížečem Edge, který nepodporuje podepisování dat na E-přepážce digitálním certifikátem (technologii ActiveX). Řešením je možnost prohlížeče Edge: "Otevřít v Internet Exploreru". Návod vč. obrázků viz Často kladené otázky Portálu ZP (otázka D11). Případně můžete použít přihlašování v prohlížečích Google Chrome či Firefox.


Renovovaná úloha odesílání vyúčtování

V rámci zkvalitnění služeb E-přepážky jsme připravili renovovanou úlohu odesílání vyúčtování. Ta byla postupně zpřístupněna všem našim klientům z řad Poskytovatelů zdravotních služeb.